*'lı(Yıldızlı) hizmetler ücretlidir.
Antalya şehir merkezinin Lara bölgesinde yer alan 3 yıldızlı Sherwood Prize Hotel’imizde 28 oda, restoran ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Oda ve kahvaltı konseptinde hizmet veren tesisimiz alışveriş merkezi, restoran, lokal pazar, toplu taşıma, park ve bahçeler ile gece kulüplerine yürüyüş mesafesinde olup, Antalya Kaleiçi ve diğer tarihi mekânlara toplu taşıma veya taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.  Sherwood Prize Hotel 12 ay boyunca hizmet vermektedir. 
KONUM ÖZELLİKLERİ:
Lara\'da bulunan tesis  Antalya Havalimanı\'na 11 km mesafede konumlanıyor.
YEMEK:
Sadece Oda konaklamalarda tesis genelinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretli. Oda Kahvaltı konaklamalarda sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı

Standart Oda

Televizyon
Balkon
Müzik Yayını
Telefon
Fön Makinesi
Minibar
Laminant Kaplı Zemin
Havlu Seti
İnternet
Banyo Duş

Genel Özellikler

Tesis Özellikleri

Aktivite Özellikleri

Deniz ve Havuz Özellikleri

Sherwood Prize Hotel

Antalya şehir merkezinin Lara bölgesinde yer alan 3 yıldızlı Sherwood Prize Hotel’imizde 28 oda, restoran ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Oda ve kahvaltı konseptinde hizmet veren tesisimiz alışveriş merkezi, restoran, lokal pazar, toplu taşıma, park ve bahçeler ile gece kulüplerine yürüyüş mesafesinde olup, Antalya Kaleiçi ve diğer tarihi mekânlara toplu taşıma veya taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.  Sherwood Prize Hote...


Sizi Arayalım
Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Hafta İçi : 09:00 - 23:30
Cumartesi : 09:00 - 22:00 
Pazar : 10:00 - 21:00 
Duyuru ikonu yeşil
Erken Rezervasyon Otelleri
Erken Rezervasyon da Son fırsat !!!
Duyuru ikonu Kırmızı
Balayı Otelleri
En Özel Tatiliniz için Fırsatları kaçırmayın !!!