Brüksel Turu

299.00 TL'den itibaren

1.GÜN İSTANBUL - BRÜKSEL

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı öneriyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerinizin ardından Türk  Hava Yolları’nın TK1937 nolu tarifeli uçuşu ile saat 08:00 veya 09.05'de  Brüksel'e hareket.Yerel saat 10.35  veya 10.40'da havalimanı'na varış ve otelinize serbest ulaşım.Otele giriş saatinizi takiben odanıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2.GÜN BRÜKSEL

Kahvaltı sonrası şehirde keyifli keişfler imkanı.Geceleme otelinizde.

3.GÜN BRÜKSEL–İSTANBUL

Kahvaltının ardından çıkış işlemleri ve otelden ayrılış.Havalimanına serbest ulaşım.(Uçuş saatinizden en az 3 saat önce havalimanında olmanızı öneriyoruz.)Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasını takiben Türk Hava Yolları’nın TK1940  nolu tarifeli uçuşu ile saat 18.15 veya 19.25'de İstanbul’a hareket.Yerel saat 23.45 veya 23.50'de Atatürk Havalimanı'na varış. Bir sonraki "Şehir Kaçamağı"nızda görüşmek üzere...
Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
02 Mart 2018
04 Mart 2018
299.00 TL 449.00 TL - 2 - 12 Yaş 299.00 TL
** 3 kişilik odalarda ilave yatak standartı farklı olabilir.

** Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.

** Ekstra tur günleri değişebilir.

** Ekstra tur paketlerinin satışı turunuz sırasında rehberiniz ile yapılmaktadır.

** Paket içindeki ekstra turlar başka ekstra turlar ile birleştirilmemektedir.

** Paket içindeki her hangi bir ekstra tur paketten düşülmemektedir.

** Ekstra tur paketi üzerinden başka bir indirim yapılmamaktadır.

** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler.

** Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa tek bagajda 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

** Uçuşlarımız grup rezervasyonu olup, gidiş - dönüş tek bilet düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda; havayolunun kuralları geçerli olup dönüş rezervasyonu otomatik olarak yanabilir.

** Yurtdışı çıkış harç pulunuzu almayı unutmayınız.

** Güvenlik noktalarında, el bagajınız sıvılar ve diğer yasaklı maddelere karşı kontrol edilecektir.

** Havayolunun uçağa biniş kapısının değişebileceğini göz önüne alarak uçağa gitmeden önce lütfen kontrol ediniz.

** Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı rica ederiz. Unutulan eşyaların her türlü sorumluluğu misafirlerimize ait olup, Tatilmaximum unutulan eşyaların bulunmasından ve getirilmesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile misafirlerimize gönderilecektir.

** Otellerde grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.