*'lı(Yıldızlı) hizmetler ücretlidir.
2014 yılında yapılan tesisimiz Alaçatı esintilerini modern mimariyle ve konforla birleştirmektedir.   Tesisin son derece şık düzenlenmiş odalarında konforu hissedecek , havuzunda ferahlayacak ,bahçesinde tatile doyacaksınız.
Sabahları oldukça lezzetli ürünlerden oluşan serpme kahvaltınızı havuz başında tadarken ,gazetenizi okuyarak güne zinde başlayabileceksiniz.
Aynı zamanda tesisimiz Alaçatı çarşısına çok kısa mesafede olup, oradaki hareketliliğe 1-2 dk sürede katılabiliyor olacaksınız. Eşsiz güzellikteki Alaçatı sokaklarında içinizdeki fotoğraf sevgisini keşfedeceksiniz. 

Rüzgarıyla ünlü Alaçatı’da sörf tutkunuzu gerçekleştirebilir , oldukça yakın olan Ilıca-Boyalık plajlarının enfes sularında yüzebilirsiniz.   

+16 yaş üzeri Yetişkin konseptli tesisimizde baş başa romantik bir tatilin keyfine varacaksınız.
KONUM ÖZELLİKLERİ:
Alaçatı İzmir’den 70 km , Adnan Menderes havalimanından da 90km uzaklıktadır. Ancak ulaşım otoyol ile çok kolay sağlanmaktadır.

ODA TİPLERİ:
Tesisimizde 20 Adet Standart Oda Bulunmaktadır. Odalar Havuz Manzaralı yada Teraslı Bahçe Manzaralıdır.

Standart Oda

Televizyon
Telefon
Minibar
Split Kima
Uydu TV
Havlu Seti
İnternet

Genel Özellikler

Tesis Özellikleri

Aktivite Özellikleri

Deniz ve Havuz Özellikleri

Alalucca Hotel

2014 yılında yapılan tesisimiz Alaçatı esintilerini modern mimariyle ve konforla birleştirmektedir.   Tesisin son derece şık düzenlenmiş odalarında konforu hissedecek , havuzunda ferahlayacak ,bahçesinde tatile doyacaksınız.Sabahları oldukça lezzetli ürünlerden oluşan serpme kahvaltınızı havuz başında tadarken ,gazetenizi okuyarak güne zinde başlayabileceksiniz.Aynı zamanda tesisimiz Alaçatı çarşısına çok kısa mesafede olup, oradaki har...


Sizi Arayalım
Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Hafta İçi : 09:00 - 23:30
Cumartesi : 09:00 - 22:00 
Pazar : 10:00 - 21:00 
Duyuru ikonu yeşil
Erken Rezervasyon Otelleri
Erken Rezervasyon da Son fırsat !!!
Duyuru ikonu Kırmızı
Balayı Otelleri
En Özel Tatiliniz için Fırsatları kaçırmayın !!!